بزرگداشت روز جهانی هاری

Print pagePDF pageEmail page

بزرگداشت روز جهانی هاری

 

 

 

ضمن خداقوت به همکاران پرتلاش سنگر مبارزه با بیماریها دام ، طیور و سایر مخاطرات متوجه بشر، که بیشتر از همت شما عزیزان انتظار می رود، بدینوسیله کسب دومین جایگاه جهانی برای کشور عزیزمان ایران را در گستره جهانیِ مقابله با بیماری مرگ بار هاری، که بعد از انتشار نسخه ترجمه شده “پیام های رادیویی هاری” به زبان پارسی در روز جمعه(مصادف با روز جهانی هاری) در وبسایت بین المللی ای که با هدف ترویج و پیاده سازی تصمیمات سازمان های جهانی بهداشت انسان(WHO) و دام(OIE) اتخاذ شده، ایجاد گردیده(GARC) است، شامل انتشار اهم فعالیت های دامپزشکی محلی و ملی در مبارزه و مهار هاری به منظور تحقق هدف مذکور تا سال 2030 ، به اطلاع می رسانم.
تصویر و همچنین لینک زیر بازگو کننده تلاش اخیر می باشد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از آنجا که صفحه فوق قابلیت بروز رسانی و انتشار هرگونه تلاش محلی-ملی-منطقه ای که دامپزشکی استان/کشور نقش داشته بوده باشند را دارد، در همین جا از هرگونه مطلب قابل انتشار که بازگو کننده تلاش ها، خدمات و همت دامپزشکی کشور در بخش های دولتی و خصوصی باشد، استقبال می شود. بدیهی است انتشار مطالب دریافتی با ذکر نام ارسال کننده و ذینفع، خواهد بود.

به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی هاری، و با هدف همراهی با حرکت جهانی کنترل بیماری ضمن ترجمه و انتشار«پیام های رادیویی» از طریق وبسایت رسمی این نهضت، به روز رسانی اطلاعات وبسایت های محلی و شخصی نیز انجام شد

آنچه در اینجا آورده شده توفیق ثبت بخشی از اقدامات و تلاشهای نیروهای

درادامه به انتشار لینک های مرتبط و برخی تصاویر می پردازیم

 

 

https://en.ojaghia.com/archives/35145

https://en.ojaghia.com/my-publications/rabies

https://rabiesalliance.org/resources/search?language=64&region=All&type=All&nid=&keywords=

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.